Velké změny na WebDealu

Reading time ~1 minute

Dnes (zrovna při výročí 10 let po útoku na WTC, mimochodem) oznámil jeden z adminů podnikatelského fóra WebDeal.cz Otakar Pěnkava novinky a změny, kterými fórum prošlo nebo teprve projde. První zpráva není zrovna nejlepší, oznamuje totiž, že WD opouští spoluadmin Jakub Senko z časových důvodů. S tím ovšem nikdo nic nenadělá, takže popřejme Jakubovi hodně štěstí do života a při tvorbě nových projektů. Další změny jsou již příjemnější…

Na fóru nyní může každý registrovaný uživatel sbírat “WebDeal body (WB)”. Body může následně použít například pro zvýraznění aukce, pro podbarvení PR webu v seznamu PR webů nebo pro přidání většího počtu webů či klíčových slov v SEO-tools. Dále nově na WD naleznete sekci Rozhovory - jednou za čas zrpostředkují lidé okolo WD rozhovor s významným subjektem na internetu - s adminy portálů, majitely hostingů atd. Tyto rozhovory se liší oproti standardním (těm co naleznete na různých IT portálech a magazínech) tak, že otázky položíme my, uživatelé. Několik týdnů před uskutečněním samotného rozhovoru budeme moci napsat otázky, co nás zajímají přímo do topicu na WD a moderátorský tým z nich poté vybere ty nejvhodnější (nejlépe všechny).

Poslední měsíce probíhají na Webdealu především užitečné změny. Při srovnání s webtrhem bych to viděl asi takto: jediná změna, která byla provedena, bylo zpoplatnění aukcí. WebDeal se však vydal jiným směrem. Nazvěme jej “více komunitní”.

Podělte se také o své názory v komentářích.